Kategorija: Muzikinis šou

LAIMĖTOJAS laimėjo 1-ąją „M Countdown“ pergalę už milijonus

Naujausia WINNER daina „Milijonai“ laimėjo pirmąjį muzikinį šou! Mnet „M Countdown“ nebuvo rodomas gruodžio 27 d., vietoj to buvo transliuojama 2018 m. MAMA Honkonge. Gruodžio 28 d. Mnet paskelbė savo trečiosios gruodžio savaitės nuo gruodžio 17 iki 23 d. „M Countdown“ diagramas, parodydamas, kad WINNER „Milijonai“

LAIMĖTOJAS laimėjo antrąją „Inkigayo“ dainos „Milijonus“ laimėjimą

Gruodžio 30 d. SBS „Inkigayo“ nebuvo transliuojamas ir buvo pakeistas 2018 m. SBS Gayo Daejun kartojimu. Tačiau nugalėtojas buvo paskelbtas oficialioje svetainėje. WINNER užėmė pirmąją vietą su „Milijonais“, po to seka EXO „Love Shot“ ir BEN „180 Degree“. Per savo agentūrą YG Entertainment WINNER pakomentavo: „Esame labai laimingi ir dėkingi.

LAIMĖTOJAS laimėjo 3-ią „M Countdown“ „Milijonus“

LAIMĖTOJAS išplėšė savo 3-ią pergalę „Millionams“ per „M Countdown“! Remiantis Mnet „M Countdown“ sąrašais, naujausias WINNER singlas „Millions“ buvo Nr. 1 ketvirtą gruodžio savaitę nuo gruodžio 24 iki 30 d., užimdamas aukščiausią vietą dvi savaites iš eilės. Anksčiau WINNER pirmąjį savo laimėjimą „Milijonai“ iškovojo gruodžio 28 d

Žiūrėkite: Chungha laimėjo pirmą kartą solo su „Gotta Go“ laidoje „Show Champion“; Ryeowook, Apink, Luna ir kitų pasirodymai

Chungha laimėjo savo pirmąjį solo atlikėjos trofėjų! Sausio 9 d. laidos „Show Champion“ serijoje nominantai į pirmąją vietą buvo Super Junior nario Ryeowook „I'm Not Over You“, Beno „180 Degree“, EXO „Love Shot“, NUGALĖTOJO „Milijonai“ ir Chungha. Turiu eiti.' Chungha laimėjo! Tai pirmas kartas, kai

Žiūrėkite: Chungha laimėjo 2-ąją „Gotta Go“ pergalę „M Countdown“; Apink, WJSN ir kt. pasirodymai

Chungha iškovojo savo antrąjį trofėjų kaip solo atlikėja! Sausio 10 d. „M Countdown“ serijoje Chungha „Gotta Go“ buvo nominuota pirmajai vietai kartu su WINNER „Milijonais“. Chungha laimėjo surinkęs 9 389 balus, o LAIMĖTOJO 7 873! Žiūrėkite Chungha pasirodymą ir laimėkite žemiau: šios savaitės epizode taip pat buvo atlikėjai Apink,

NCT ženklas pasitraukti kaip „Music Core“ MC

NCT Markas paliks MC pareigas MBC „Music Core“. Paskutinė jo kaip MC serija bus sausio 12 d. Šia žinia šiandien buvo pasidalinta oficialiame NCT puslapyje. 2018 m. sausio mėn. Markas tapo „Music Core“ MC su Wanna One grupės Ong Seong Woo ir gugudano Mina. Jis išlaikė savo MC

Žiūrėkite: LAIMĖTOJAS laimėjo 6-ąją vietą už „Milijonus“ „Muzikiniame banke“, „Ryeowook“, „Luna“, „Apink“ ir kt. pasirodymus

Sausio 11 d. KBS „Muzikinio banko“ serijoje WINNER „Milijonai“ ir EXO „Love Shot“ pretendavo į pirmąją vietą. Galiausiai WINNER daina „Milijonai“ pirmavo su 3382 taškais ir laimėjo šeštą grupės dainos pergalę! Šios savaitės „Muzikinio banko“ serijoje buvo rodomi D-CRUNCH, Luna, MUSKY, N.Flying, VERIVERY, W24, G-Reyish, Na Sang Do, LABOUM, pasirodymai.

Žiūrėkite: Chungha užėmė 4-ąją pergalę už „Gotta Go“ laidoje „Inkigayo“; Apink, LAIMĖTOJAS ir kt. pasirodymai

Sveikiname Chungha laimėjus pirmąją vietą su „Gotta Go“ SBS laidoje „Inkigayo“! Antroji vieta buvo EXO „Love Shot“, o trečioji – BEN „180 laipsnių“. Šios savaitės atlikėjai yra Apink, WINNER, Super Junior's Ryeowook, f(x)'s Luna, WJSN, Chungha, LABOUM, Lovelyz, VERIVERY, GREYISH ir kt. Šios savaitės pasirodymus žiūrėkite žemiau: GREYISH – „Candy“ VERIVERY – „Žiedas

Žiūrėkite: Apink laimėjo 1-ąją pergalę už „%%(Eung Eung)“ laidoje „Show Champion“; BTOB's Minhyuk, Chungha, WJSN ir kitų pasirodymai

Apink laimėjo savo pirmąjį trofėjų už „%%(Eung Eung)“! Sausio 16 d. laidos „Show Champion“ serijoje kandidatai į pirmąją vietą buvo EXO „Love Shot“, Chungha „Gotta Go“, NUGALĖTOJO „Milijonai“, WJSN „La La Love“ ir Apink „%%(Eung Eung) . Apink laimėjo! Jie negalėjo dalyvauti parodoje, bet atsiuntė a

Žiūrėkite: „Apink“ laimėjo antrąją „%%(Eung Eung)“ pergalę „M Countdown“; GFRIEND, Chungha, ASTRO ir kitų pasirodymai

Apink atsiėmė antrąjį trofėjų už „%%(Eung Eung)“! Sausio 17 d. „M Countdown“ serijoje į pirmąją vietą pretendavo Chungha „Gotta Go“ ir Apink „%%(Eung Eung).“ Apink iškovojo pergalę, surinkęs 7 829 balus, o Chungha - 6 484. Stebėkite jų pasirodymą ir laimėkite žemiau! Šios savaitės serialo atlikėjai

Žiūrėkite: Chungha laimėjo 5-ąją vietą už „Gotta Go“ „Muzikiniame banke“; ASTRO, Apink ir kitų pasirodymai

Sausio 18 d. KBS „Muzikos banko“ serijoje Chungha „Gotta Go“ ir Apink „%%“ pretendavo į pirmąją vietą. Galiausiai Chungha daina „Gotta Go“ pirmavo su 4824 taškais ir iškovojo penktąją solo atlikėjo pergalę už dainą! Šios savaitės „Muzikinio banko“ serijoje buvo rodomi ATEEZ, FAVORITE, N.Flying, VERIVERY, NATURE, pasirodymai,

Žiūrėkite: Apink laimėjo 3-ią „%% (Eung Eung)“ pergalę „Inkigayo“; Spektakliai Minhyuk, GFRIEND, ASTRO ir kt

Sveikiname Apink laimėjus pirmąją vietą su „%% (Eung Eung)“ SBS laidoje „Inkigayo“! Antrąją vietą užėmė Chungha „Gotta Go“, o trečiąją – MC the Max „After You’ve Gone“. Tai yra 100-asis Apink trofėjus, įskaitant muzikines ir apdovanojimų laidas. Šios savaitės atlikėjai yra BTOB grupės Minhyuk, Apink, GFRIEND, ASTRO, WJSN, Chungha, LABOUM, Lovelyz, VERIVERY,