Kategorija: Muzikinis šou

Žiūrėkite: GRRIENDAS pirmą kartą laimėjo už „Saulėtekį“ laidoje; ASTRO, Minhyuko ir kitų pasirodymai

GRRIEND laimėjo savo pirmąjį trofėjų už 'Saulėtekį'! Sausio 22 d. laidos „Šou“ serijoje nominantai į pirmąją vietą buvo ASTRO „All Night“, GFRIEND „Saulėtekis“ ir BTOB nario Minhyuko (HUTA) „YA“. GFRIEND užėmė pirmąją vietą, surinkęs 8 617 balų, ASTRO užėmė antrąją vietą su 5 840, o Minhyukas gavo 2 657 balus. Žiūrėti

Žiūrėkite: GRRIENDAS laimėjo 2-ąją „Saulėtekio“ pergalę laidoje „Show Champion“; Chungha, Minhyuk ir kitų pasirodymai

DRAUGAS laimėjo antrąjį trofėjų už „Saulėtekį“! Sausio 23 d. laidos „Show Champion“ serijoje nominantai į pirmąją vietą buvo Apink „%%(Eung Eung),“, GFRIEND „Saulėtekis“, WJSN „La La Love“, BTOB nario Minhyuko (HUTA) „YA, “ ir Chungha „Gotta Go“. DRAUGAS laimėjo! Peržiūrėkite jų hitų ir „Saulėtekio“ derinį.

Žiūrėkite: GRRIENDAS iškovojo 4-ąją pergalę už „Saulėtekį“ „Muzikiniame banke“, „SEVENTEEN“, „Chungha“ ir kt. pasirodymus

Sausio 25 d. KBS2 „Muzikinio banko“ serijoje GFRIEND „Saulėtekis“ ir ASTRO „All Night“ pretendavo į pirmąją vietą. Galiausiai GFRIEND perėmė lyderio poziciją su 5600 taškų ir iškovojo ketvirtą pergalę už dainą! Kaip dalį savo pažado laimėti šiandien, nariai valgė žalią žuvį savo biso metu. Žiūrėti

Žiūrėkite: GFRIENDAS laimėjo 6-ąją „Sunrise“ pergalę „Inkigayo“; SEVENTEEN, Chungha, Roh Tae Hyun ir kitų pasirodymai

Sausio 27 d. vykusiame SBS „Inkigayo“ pasirodyme dėl pirmosios vietos varžėsi MC the Max „After You’ve Gone“, GFRIEND „Saulėtekis“ ir Chungha „Gotta Go“. Trečią vietą užėmė Chungha, o MC the Max užėmė antrąją vietą, o tai reiškia, kad GFRIEND šeštą kartą laimėjo „Saulėtekį“. Sveikiname GRRIENDĄ! Šios savaitės atlikėjai

Žiūrėkite: SEVENTEEN laimėjo 1-ąją laimėjimą „Namai“ laidoje „Show Champion“; GFRIEND, CLC ir kt. pasirodymai

Septyniolika atsiėmė pirmąjį trofėjų už „Namai“! Sausio 30 d. laidos „Show Champion“ serijoje kandidatai į pirmąją vietą buvo SEVENTEEN „Home“, GFRIEND „Saulėtekis“, WJSN „La La Love“, Lee Sora „Song Request“ (su BTS Suga) ir Chungha. Turiu eiti.' Septyniolika laimėjo! Stebėkite jų pasirodymus ir laimėkite toliau: Įskaitant kitus šiandieninius atlikėjus

Žiūrėkite: SEVENTEEN laimėjo 5-ą „Inkigayo“ laidą „Home“; GFRIEND, CLC, ASTRO ir kt. pasirodymai

Sveikiname SEVENTIENĄ laimėjus pirmąją vietą su „Home“ SBS laidoje „Inkigayo“! Antrąją vietą užėmė Lee Sora daina „Song Request“ (Feat. BTS's Suga), o trečioji – Chungha „Gotta Go“. Šios savaitės atlikėjai: SEVENTEEN, GFRIEND, CLC, ASTRO, WJSN, N.Flying, Roh Tae Hyun, ATEEZ, NATURE, Cherry Bullet ir kt. Šios savaitės pasirodymus žiūrėkite žemiau: Cherry Bullet –

Septyniolika iškovojo 6-ąją pergalę „Home“ per „M Countdown“

SEVENTIKO iškovojo šeštąjį trofėjų už „Namai“! Vasario 7 d. „M Countdown“ serija buvo ypatinga be naujų pasirodymų. Tačiau laimėtojas vis tiek buvo paskelbtas pirmajai vasario savaitei! Pirmosios vietos nominantai šią savaitę buvo SEVENTEEN „Home“ ir CLC „No“. Septyniolikta buvo karūnuota nugalėtoja. Kadangi įgyja šeštą

Žiūrėkite: SEVENTEEN užėmė 7-ąją pergalę „Namai“ „Muzikiniame banke“; WJSN, CLC ir kt. pasirodymai

Vasario 8 d. KBS2 laidos „Muzikinis bankas“ serijoje SEVENTEEN „Home“ ir Chungha „Gotta Go“ pretendavo į pirmąją vietą. Galiausiai SEVENTEEN pirmavo su 4017 taškų ir iškovojo septintąją dainos pergalę! Žiūrėkite jų laimėjimą žemiau: šios savaitės KBS „Muzikinio banko“ serijoje buvo rodomi ATEEZ, CLC, FAVORITE, N.Flying,

Žiūrėkite: SEVENTEEN laimėjo 9-ą „Home“ laimėjimą ir pirmą kartą trigubą karūną „M Countdown“; Hwasa, ITZY ir kitų pasirodymai

Septyniolikta iškovojo devintą „Namų“ trofėjų! Vasario 14 d. laidos „M Countdown“ serijoje į pirmąją vietą pretendavo SEVENTEEN „Home“ ir Woody „Fire Up“. SEVENTEEN užėmė pirmą vietą, surinkęs 6 669 balus, o Woody's 5 054. Tai trečia savaitė iš eilės, kurią SEVENTEEN laimėjo „M Countdown“,

Žiūrėkite: SEVENTEEN iškovojo 10-ąją „Muzikinio banko“ laidos „Namai“ laimėjimą; Taemino, Hwasos, ITZY ir kitų pasirodymai

Vasario 15 d. KBS2 laidos „Muzikinis bankas“ serialas buvo SEVENTEEN „Home“ ir Woody „Fire Up“ kaip kandidatai į pirmąją vietą. Galų gale SEVENTEEN išsiveržė į priekį su 5 249 taškais, o Woody – 3 670 taškų, ir tai yra 10-oji „Home“ pergalė. Tai taip pat yra antroji grupės triguba karūna, nes tai yra trečia savaitė iš eilės, kai SEPTYNIOJI