Kategorija: Muzikinis šou

Žiūrėkite: „Wanna One“ pirmą kartą laimėjo už „Spring Breeze“ ir puikų balą „The Show“, EXID, NCT 127 ir kt.

„Wanna One“ atsiėmė pirmąjį trofėjų už „Pavasario vėją“! Lapkričio 27 d. SBS MTV laidos „The Show“ serijoje į pirmąją vietą nominuoti buvo Wanna One „Spring Breeze“, NCT 127 „Simon Says“ ir EXID „I Love You“. „Wanna One“ užėmė aukščiausią įmanomą balą: 10 000 taškų. EXID užėmė antrąją vietą su

„Wanna One“ iškovojo 2-ąją pergalę už „Spring Breeze“ laidoje „Show Champion“

Wanna One buvo apdovanotas antruoju trofeju už „Pavasario vėją“! Šios savaitės „Show Champion“ serijoje buvo rodomi pasirodymai iš antrojo kasmetinio „Show Champion“ koncerto Maniloje, kuris vyko spalio mėn. Pirmosios vietos nominantai šią savaitę buvo BTOB „Beautiful Pain“, EXO „Tempo“, „Wanna One“ „Spring Breeze“, „BLACKPINK“ narės Jennie „SOLO“ ir „TWICE“ „YES“.

Žiūrėkite: „Wanna One“ iškovojo 4-ąją pergalę už „Spring Breeze“ „Muzikiniame banke“, „Red Velvet“, „NU'EST W“ ir kt.

Wanna One laimėjo ketvirtąjį trofėjų už „Pavasario vėją“! Lapkričio 30 d. KBS2 laidos „Muzikinis bankas“ serijoje „Wanna One“ „Spring Breeze“ ir „TWICE“ „YES ​​Or YES“ pretendavo į pirmąją vietą. Galiausiai „Wanna One“ pirmavo su 11 509 taškais iki DU 4 889 taškų. Žiūrėkite jų pergalę ir pasirodymus žemiau! Šiandienos

Žiūrėkite: „Wanna One“ užėmė 5-ąją „Spring Breeze“ pergalę „Music Core“; Red Velvet, NU’EST W, Yubin ir kitų pasirodymai

Gruodžio 1 d. MBC laidos „Music Core“ serijoje dėl pirmosios vietos varžėsi Wanna One „Spring Breeze“, Jennie „Solo“ ir TWICE „Taip arba Taip“. „Wanna One“ „Spring Breeze“ iš viso pelnė 8 123 taškus. Antroje vietoje atsidūrė Jennie „Solo“ su 6 406 taškais ir DU kartus „Taip arba Taip“.

Žiūrėkite: BLACKPINK's Jennie 2-ąją laimėjimą už „SOLO“ laidoje „Inkigayo“; „Red Velvet“, „Wanna One“, „Song Mino“ ir kt. pasirodymai

Sveikiname BLACKPINK's Jennie laimėjus pirmąją vietą su 'SOLO' SBS 'Inkigayo'! Antroji vieta atiteko TWICE „YES ​​or YES“, o trečioji – Wanna One „Spring Breeze“. Šios savaitės atlikėjai – Red Velvet, Wanna One, Song Mino, Jennie, MAMAMOO, EXID, Lovelyz, NCT 127, NU’EST W, Stray Kids ir kt. Nugalėtojo skelbimas: žiūrėkite kai kuriuos

Žiūrėkite: „Wanna One“ laimėjo 6-ąją „Spring Breeze“ laidą „The Show“; EXID, MAMAMOO, NCT 127 ir kt. pasirodymai

Wanna One atsiėmė dar vieną trofėjų už „Pavasario vėją“! Gruodžio 4 d. SBS MTV laidos „The Show“ serijoje į pirmąją vietą nominuoti buvo EXID „I Love You“, NCT 127 „Simon Says“ ir Wanna One „Spring Breeze“. „Wanna One“ iškovojo pergalę, surinkusi 8 560 taškų, NCT 127 – 4 638, o EXID – 4 429. The

Žiūrėkite: „Wanna One“ iškovojo 7-ąją pergalę už „Spring Breeze“ laidoje „Show Champion“; EXID, MAMAMOO, NCT 127 ir kt. pasirodymai

Wanna One laimėjo septintą trofėjų už „Pavasario vėją“! Gruodžio 5 d. MBC Music laidos „Show Champion“ serijoje nominantai į pirmąją vietą buvo Song Mino „Sužadėtinis“, BTOB „Beautiful Pain“, „Wanna One“ „Spring Breeze“, EXID „I Love You“ ir DUJOS „YES ​​or“ TAIP.' „Wanna One“ užėmė pirmąją vietą! Tai buvo paskutinė tiesioginė serija

Žiūrėkite: „NU'EST W“ laimėjo 1-ąją vietą už „Help Me“ seriale „Muzikinis bankas“, GOT7, „Red Velvet“, „Wanna One“ ir kt.

Gruodžio 7 d. KBS laidos „Muzikinis bankas“ serijoje dėl pirmosios vietos varžėsi „NU'EST W“ „Help Me“ ir „WINNER's Song Mino“ „Sužadėtinis“. NU'EST W laimėjo iš viso surinkęs 6 686 taškus, o Song Mino su 4 206 taškais liko antroje vietoje. Tai buvo pirmasis NU'EST W laimėjimas už naujausią titulinį takelį

Žiūrėkite: NUGALĖTOJO daina Mino 2-ąją laimėjimą už „Sužadėtinį“ „Music Core“; GOT7, Red Velvet, Wanna One ir kitų pasirodymai

Gruodžio 8 d. MBC serialo „Music Core“, NU’EST W „Help Me“, Song Mino „Sužadėtinis“ ir Jennie „Solo“ serijoje pretendavo į pirmąją vietą. Galiausiai „Sužadėtinis“ laimėjo ir tapo antruoju Song Mino muzikiniu šou, nugalėjusiu jo naujausią kūrinį. Sveikiname Song Mino! Žiūrėkite žemiau, kaip Song Mino laimėjo ir atliko „Sužadėtinį“! Šios savaitės epizode buvo pasirodymai

Žiūrėkite: NUGALĖTOJO daina Mino laimėjo 3-ią „Sužadėtinis“ dainoje „Inkigayo“; GOT7, Jennie, Wanna One ir kitų pasirodymai

Sveikiname WINNER's Song Mino laimėjus pirmąją vietą su „Fiancé“ SBS dainoje „Inkigayo“! Antrą vietą užėmė Jennie „SOLO“, o trečiąją – DUVIAI „YES ​​or YES“. Šios savaitės atlikėjai yra Red Velvet, Wanna One, Key, GOT7, Song Mino, Jennie, MAMAMOO, Lovelyz, NU'EST W, LABOUM, UP10TION ir kt. Nugalėtojo paskelbimas: šios savaitės pasirodymus žiūrėkite žemiau: UP10TION – „Blue

NUGALĖTOJO daina Mino iškovojo 4-ąją „Sužadėtinio“ pergalę laidoje „Show Champion“

Nugalėtojo daina Mino laimėjo dar vieną trofėjų už „Sužadėtinį“! Gruodžio 12 d. „Show Champion“ serija buvo ypatinga metų pabaigoje, kurioje nebuvo naujų pasirodymų. Šią savaitę į pirmą vietą pretendavo Red Velvet „RBB (Really Bad Boy), MAMAMOO „Wind Flower“, Song Mino „Sužadėtinis“, Wanna One „Spring Breeze“ ir EXID „I Love You“.

Žiūrėkite: GOT7 pirmą kartą laimėjo už „Miracle“ „Muzikiniame banke“; EXO, Red Velvet, NCT 127 ir kt. pasirodymai

Gruodžio 14 d. KBS2 „Muzikinio banko“ serijoje „Red Velvet“ „RBB (Really Bad Boy)“ ir GOT7 „Stebuklas“ pretendavo į pirmąją vietą. Galiausiai „Miracle“ aplenkė „RBB (Really Bad Boy)“ su 4679 taškais ir tapo pirmuoju GOT7 muzikiniu šou už naujausią titulinį takelį. Sveikiname GOT7! Šios savaitės seriale buvo rodomi pasirodymai iš 14U, DAY6, EXO, JBJ95, NCT 127, The Boyz, Golden Child, NATURE, LABOUM,

Žiūrėkite: Song Mino laimėjo 5-ąją vietą už 'Sužadėtinį' 'Music Core'; EXO, Red Velvet ir kt. pasirodymai

Gruodžio 15 d. MBC „Music Core“ serijoje, Song Mino „Sužadėtinis“, Jennie „Solo“ ir TWICE „Yes or Yes“ pretendavo į pirmąją vietą. Galiausiai pergalę laimėjo „Sužadėtinis“ ir tapo penktuoju Song Mino muzikiniu šou už naujausią jo kūrinį. Sveikiname Song Mino! Šios savaitės seriale buvo pasirodymai iš EXO, Song Mino, Red Velvet, DAY6, Jennie, MAMAMOO, Lovelyz,

Žiūrėkite: BLACKPINK's Jennie laimėjo 3-ią „SOLO“ laidoje „Inkigayo“; EXO, Song Mino ir kt. pasirodymai

Sveikiname Jennie laimėjus pirmąją vietą su „SOLO“ SBS laidoje „Inkigayo“! Antrąją vietą užėmė Song Mino „Sužadėtinis“, o trečiąją – DUVIAI „YES ​​or YES“. Šios savaitės atlikėjai yra EXO, Red Velvet, Song Mino, Jennie, DAY6, NCT 127, MAMAMOO, Lovelyz, LABOUM, The Boyz ir kt. Nugalėtojo skelbimas: žiūrėkite šios savaitės pasirodymus žemiau: „The Boyz“.

Žiūrėkite: EXO laimėjo 1-ąją „Love Shot“ pergalę „Muzikiniame banke“, ypatingus Kalėdų pasirodymus iš MONSTA X, „Red Velvet“, „NCT 127“ ir kt.

Gruodžio 21 d. KBS2 serialo „Muzikinis bankas“ serija buvo ypatingas kalėdinis renginys, kuriame buvo pasirodymai iš (G)I-DLE, AOA, B1A4, BTOB, IZ*ONE, MONSTA X, NCT 127, Stray Kids, gugudan, NATURE, Lovelyz, Red. Velvet, MOMOLAND, Solar, UP10TION, Eric Nam, Apink, Oh My Girl, ONF, Jeup ir fromis_9. EXO iškovojo savo pirmąją „Love Shot“ pergalę su 7 267 taškais!

Žiūrėkite: EXO laimėjo 2-ąją „Love Shot“ pergalę „Music Core“; WINNER, NCT 127 ir kt. pasirodymai

Gruodžio 22 d. MBC laidos „Music Core“ serijoje susipriešino Song Mino „Sužadėtinis“, Beno „180 laipsnių“ ir EXO „Love Shot“. Šią savaitę EXO atsiėmė karūną, todėl tai buvo antrasis jų „Love Shot“ laimėjimas. Benas užėmė antrąją vietą, o Song Mino – trečią. Šios dienos serijoje buvo rodomi WINNER, Celeb pasirodymai